Nie jest tajemnicą, że kobiety z rodziny królewskiej muszą trzymać się ściśle określonych zasad piękna. Zamiast zaskakujących transformacji, preferują raczej klasyczny, elegancki styl. Księżna Diana miała jeden określony sposób stylizacji włosów, podobnie jak Kate, która nosi zawsze perfekcyjnie ułożone pasma. Wygląda więc na to, że niektóre tradycje nie zmieniają się z upływem czasu.

ZOBACZ TEŻ: CO ŁĄCZY MEGHAN MARKLE I KIM KARDASHIAN? MAJĄ JEDEN WSPÓLNY SEKRET

Chociaż Meghan zdecydowanie częściej próbuje nowych fryzur, jest jedna rzecz, która pozostaje niezmienna – makijaż. Przynajmniej tak było do tej pory…

Niedawno wyszła na jaw pewna sztuczka, którą księżna Sussex stosuje nieprzerwanie od lat – chodzi o delikatne nałożenie na wargi odrobiny podkładu. Ten trik ma zapewnić efekt pełniejszych ust i lepsze utrzymanie się pomadki.

Meghan jest znana z zamiłowania do delikatnego, bardzo naturalnego makijażu, ale podczas jednej z ostatnich wizyt, księżna zdecydowała się na małą modyfikację. Jej makijaż został uzupełniony o eyeliner. Ale nie była to klasyczna kreska, ale raczej obrysowanie wodnej linii na dolnej i górnej powiece.

Ten mały, niepozorny element zupełnie odmienił spojrzenie księżnej. Zazwyczaj jej makijaż oczu skupia się na lekkim podkreśleniu brwi i dokładnie wytuszowanych rzęsach. Tymczasem Meghan zaczyna wprowadzać nowe trendy do królewskiego makijażu.

ZOBACZ TEŻ: KOBIETA WYDAŁA FORTUNĘ, BY UPODOBNIĆ SIĘ DO KSIĘŻNEJ MEGHAN MARKLE!

Jak Wam się podoba?

Sztuczka makijażowa Meghan, której nikt nie zauważył. Księżna stosuje ją od lat!