Okres studniówkowy w pełni, jesteśmy pewne, że są wśród Was dziewczyny, które w tym roku wybierają się na bal maturalny. I pewnie sukienka wisi w szafie i czeka na wielki debiut, a makijaż to jedna wielka niewiadoma… Mamy rację? Całe szczęście przychodzimy do Was z pomocą i inspirującym makijażem od Klaudii Owczarek. Jesteście zainteresowane?

ZOBACZ: PRZYJACIÓŁKA KYLIE JENNER, JORDYN WOODS, POKAZUJE SWÓJ MAKIJAŻ W VOGUE

Propozycja makijażystki jest bardzo efektowna, ale całkiem łatwa do odtworzenia. Makijaż zaczynamy od nawilżenia skóry, Klaudia najpierw nałożyła krem, a później rozświetlające serum od Farsali (które świetnie sprawdza się jako baza pod makijaż, ale o tym opowiem Wam niedługo…). Następne kroki to nałożenie podkładu i korektora, a także utrwalenie całości pudrem. Można przejść do konturowania i rozświetlania twarzy.

Ciepłym brązowym cieniem podkreślamy załamanie powieki, musimy dobrze rozblendować cienie. „Wyciągamy” kącik oka przy pomocy ciemniejszego brązu, a na ruchomą powiekę nakładamy jasny połyskujący cień. Klaudia postanowiła nieco urozmaicić swój makijaż, na ruchomą powiekę naniosła klej do brokatu, do którego przykleiła mieniący się pigment.

Kolejny krok to przyklejenie sztucznych rzęs (połówek) i wytuszowanie swoich. No i makijaż ust. Youtuberka postawiła na mocny kolor, który Wy równie dobrze możecie zastąpić odcieniem nude, który będzie wyglądał równie efektownie!

ZOBACZ: MAKIJAŻ NA STUDNIÓWKĘ – NA CO POSTAWIĆ, A CZEGO KATEGORYCZNIE UNIKAĆ?

Jak Wam się podoba taka propozycja?