Wiele trendów w makijażu pojawia się i znika, ale są takie, które stają się popularne i zostają z nami na zawsze. Niezależnie od tego, czy nosisz tusz na rzęsach tylko na specjalne okazje, czy regularnie go używasz, ten kosmetyk jest jednym z najłatwiejszych sposobów na to, by rzęsy wyglądały na pełniejsze i dłuższe.

Brązowy tusz do rzęs: niedoceniony bohater każdej kosmetyczki

Tusz do rzęs istnieje od czasów starożytnego Egiptu, gdzie stał się podstawowym kosmetykiem zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Obecnie na rynku dostępne są setki tuszów do rzęs. Istnieje jednak technika, która jak zapewniają wizażyści w mediach społecznościowych może pomóc w optycznym wydłużeniu rzęs i powiększeniu oczu?

Stemplowanie maskarą. Technika, która nadaje objętości rzęsom

Jeśli szukasz techniki, która nadałaby rzęsom długości, stemplowanie tuszem jest dla Ciebie. Stemplowanie tuszem do rzęs jest znane od lat i jest prostą techniką, która zajmuje tylko kilka minut i zapewnia wspaniałe rezultaty. Wszystko, czego potrzebujesz, to zalotka i ulubiony tusz do rzęs. Zacznij od podkręcenia rzęs. Zapewni natychmiastowe uniesienie rzęs i optycznie powiększy oczy. Upewnij się, że rzęsy są prawidłowo podkręcone. Następnie weź swój ulubiony tusz do rzęs i nałóż go tak, jak zwykle. Teraz czas na „stemplowanie”. Wyjmij szczoteczkę z tubki i upewnij się, że jest na niej odpowiednia ilość produktu. Dociśnij szczoteczkę tuszu do nasady rzęs, aż całkowicie pokryjesz całą linię rzęs. Ta technika sprawi, że Twoje rzęsy będą wyglądać na pełniejsze. Technika stemplowania tuszem do rzęs zasadniczo zmienia tusz do rzęs w eyeliner.

Lara Gessler zapozowała w bieliźnie. Przeprasza za nieodpowiedni opis. „Zupełnie głupie i lekkomyślne to było”

Sonda

Trądzik na plecach i dekolcie - jak skutecznie go zwalczyć

Borykasz się z trądzikiem na plecach i dekolcie?