Niektórzy twierdzą, że zdobycie uznania na portalach randkowych to wyjątkowo prosta sprawa. Wystarczy pokazać nieco więcej ciała, a w opisie stwierdzić, że jesteśmy gotowe na wszystko. Mężczyźni lubią śmiałe i zdeterminowane kobiety. Jeśli jednak masz w sobie nieco więcej klasy i nie szukasz przyjaciela tylko na jedną noc, musisz się bardziej postarać. Okazuje się, że znaczenie ma każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

Dziennikarka portalu Elite Daily postanowiła sprawdzić jak to jest z malowaniem przez nas ust. Czy używamy szminki tylko dla siebie? A może kolorowe wargi rzeczywiście działają na płeć przeciwną? 29-latka zalogowała się na Tinderze i przez kolejne dni występowała w kilku odsłonach. Różniła się przede wszystkim odcień pomadki.

ZOBACZ TEŻ: MATOWE USTA BEZ WYSUSZENIA.NIE MUSISZ REZYGNOWAĆ Z ICH MIĘKKOŚCI NA RZECZ KOLORU

Którym kolorem przyciągnęła do siebie najciekawszych facetów? Oto jej wrażenia.

Cielista szminka

Młoda dziennikarka twierdzi, że odezw był spory, ale żaden z kandydatów jej nie zainteresował. Większość z nich rozpoczynała rozmowę od sformułowań typu „cześć słodziaku” albo od pierwszego zdania sugerowali, że chcą ją tylko zaliczyć. Wrażenia? „N-U-D-A” – twierdzi 29-latka.

Sprawdziłyśmy, jakie kolory szminek kręcą facetów

ZOBACZ TEŻ: EFEKT ROZMYTYCH WARG. MIĘKKIE POKRYCIE, KTÓRE POWIĘKSZY TWOJE USTA!
Fioletowa szminka

Odważny kolor przyciągnął specyficzny rodzaj facetów. Zwłaszcza tych dobrze wykształconych, robiących karierę zawodową i związanych ze sztuką. Wielu panów poprosiło ją o rekomendację ciekawej książki, zachwycało się jej stylem i ani razu nie padła żadna sprośna propozycja.

Sprawdziłyśmy, jakie kolory szminek kręcą facetów

Czerwona szminka

Powinna zadziałać jak magnes na pewnych siebie facetów, ale jaskrawe usta najwyraźniej ich odstraszają. Dziennikarka wielokrotnie była pytana o to, skąd pochodzi. Mało kto zachwycał się urodą, ale raczej widoczkami w tle jej pozostałych zdjęć. I tym razem okazało się, że panowie potrafią być kulturalni.

Sprawdziłyśmy, jakie kolory szminek kręcą facetów

Wnioski

Eksperyment wykazał, że cieliste usta przyciągają mężczyzn zainteresowanych szybką znajomością. Większość konwersacji ograniczała się do „Hej, kiedy się spotkamy?”. Panowie okazali się bezpośredni, ale i bardzo infantylni.

Usta bardziej kolorowe zainteresowały panów na wyższym poziomie intelektualnym, którzy najwyraźniej nie szukają tylko seksu, ale także partnerki do rozmowy. Czerwień nieco ich onieśmiela, a fiolet pozwolił na nawiązanie kilku artystycznych znajomości.

ZOBACZ TEŻ: SĄ TU FANKI KOSMETYKÓW DIY? MAMY ŚWIETNY PRZEPIS NA BALSAM DO UST

„Konkluzja brzmi następująco: Chłopcy boją się wyraźnej szminki. Prawdziwi faceci doceniają kolor” – twierdzi autorka eksperymentu.