Pomalowanie ust szminką wydaje się być banalną czynnością. Ale jeśli w grę wchodzą szybko zastygające matowe formuły to zadanie nieco się komplikuje. Wystarczy jeden niepewny ruch i zamiast pełnych ust i idealnego wypełnienia otrzymujemy krzywy kontur, który psuje cały efekt. Na szczęście Tik Tok znalazł sposób na to, jak osiągnąć efekt idealny przy minimalnym wysiłku.

Wysmarowała całą twarz szminką. Efekt? Idealny makijaż!

Sztuczka na piękne usta, która podbija Tik Tok

Sztuczka, która zapewni idealnie pomalowane usta pochodzi od Hudy Kattan. Jeszcze kilka lat temu makijażystka podzieliła się swoim trikiem i pokazała w jaki sposób zyskać efekt perfekcyjnego wypełnienia i równego kształtu przy okazji nagrywania jednego ze swoich tutoriali urodowych.

Makijaż idealny według Instagrama. Tych elementów nie może zabraknąć nadchodzącego lata!

Na czym polega cały trik? Wystarczy, że włożysz patyczek higieniczny do ust. Umieść go w poziomie i delikatnie zagryź zębami. Teraz wystarczy chwycić swoją ulubioną szminkę i delikatnie pomalować ją usta. Rezultat? Idealnie nałożony kosmetyk, który nie zbiera się w kącikach ust.

To prosty sposób na idealne dopasowanie i równy kształt. Prawdopodobnie każda z nas ma w łazience patyczki higieniczne, dlatego warto spróbować tego prostego triku, który może ułatwić codzienny makijaż.

@afropam

##makeup ##fypシ

♬ original sound - theanoughceke
@tesslamariee

Sandstone lip & cheek, linked in bio ✨ ##qtiplipstick ##makeuphack ##howto ##easymakeup ##mamamakeup ##lipcolor ##ROMWEGetGraphic ##PonderWithZion

♬ original sound - theanoughceke