Selena Gomez to jedna z największych gwiazd młodego pokolenia. Każdy jej ruch z uwagą śledzą paparazzi, a na Instagramie zebrała rekordową liczbę 155 mln obserwujących. Wszystko wskazuje na to, że postanowiła pójść w ślady innych gwiazd i wykorzystać sławne nazwisko do rozkręcenia nowego biznesu.

Kim Kardashian inspiruje się latami 90. Przywróci dawny trend?

Własne marki kosmetyczne otworzyły już takie gwiazdy jak Rihanna, Kylie Jenner czy Jessica Alba, a sławne nazwiska i mocne pozycje w mediach pozwoliły im uczynić z nich prawdziwe kosmetyczne imperia. Czy tak się stanie i w przypadku Gomez?

Selena Gomez w obcisłym stroju kąpielowym. Zupełnie wyzbyła się kompleksów

Co prawda, nie ma jeszcze żadnych potwierdzonych informacji, jednak jak donoszą zagraniczne media, amerykańskie Biuro Patentów i Znaków Towarowych ujawniło, że gwiazda zastrzegła właśnie swoje imię i nazwisko, jako znak towarowy dla nowej marki kosmetycznej. Produkty mają obejmować między innymi zapachy, kosmetyki, czy środki do pielęgnacji ciała.

Neony w jesiennym wydaniu. Ten makijaż oka to hit!

Artystka nie odniosła się jeszcze do tych doniesień, ale już teraz fani wyrażają wielkie podekscytowanie i trzymają kciuki za sukces uwielbianej piosenkarki.

A wy? Czekacie na linię kosmetyków sygnowaną nazwiskiem Gomez?