Tegoroczna Met Gala nie była wydarzeniem, które Selena Gomez chciałaby zachować w pamięci na długie lata. Fala krytyki, która wylała się na nią ze względu na nieudane opalanie i makijaż, była ogromna. Tego dnia musiała pogodzić się z faktem, że o jej wpadce będzie się mówiło jeszcze przez długie tygodnie.

Negatywne komentarze pojawiały się nie tylko w Internecie, ale i w tabloidach. O sztucznej opaleniźnie Seleny mówił cały świat. Ludzie byli naprawdę okrutni, a tak bolesna krytyka nie jest łatwa do zniesienia. Selena udowodniła, że ma do siebie duży dystans. Postanowiła odpowiedzieć hejterom w bardzo profesjonalny i zabawny sposób.

ZOBACZ TEŻ: NIE UWIERZYCIE, ALE SELENA GOMEZ ZNOWU ZMIENIŁA FRYZURĘ! WYGLĄDA PRZEŚLICZNIE!

Na Instagramie opublikowała film. Dziewczyna w balowej sukni ucieka podziemnym parkingiem, trzymając buty w ręku. Do filmu postanowiła dodać komentarz, który najprawdopodobniej powalił jej obserwatorów na kolana. Ja, kiedy zobaczyłam swoje zdjęcia z Met.

Fani odpowiedzieli natychmiast. Są zachwyceni, że pomimo tak bolesnych komentarzy ich idolka wciąż potrafi śmiać się z tej sytuacji. Tym zdradziła, że jej również nie podobał się efekt.

ZOBACZ TEŻ: NIE UWIERZYSZ, CO UWIELBIA JEŚĆ SELENA GOMEZ! OTO JEJ SPOSÓB NA PIĘKNĄ FIGURĘ!

Wielu Internautów zauważyło, jak bardzo bezsensowne jest korzystanie z Internetu w celu wspólnego nękania przez wygląd. Tym bardziej, jeśli nękana osoba wielokrotnie wypowiadała się na temat problemów ze zdrowiem psychicznym. Bez względu na to, jak duże poczucie humoru ma Selena, ludziom nie powinno pozwalać się na tak oburzające zachowanie.