Chiara Ferragni to włoska influencerka, która jako pierwsza blogerka na świecie zyskała międzynarodową sławę, zagarniając tym samym miano „najbogatszej szafiarki”. Jej wpływ na kobiety jest tak wielki, że o współpracę z nią zabiegają najbardziej prestiżowe marki. Teraz, z okazji premiery jej kolekcji kosmetyków, która stworzyła z marką Lancome, postanowiła powiedzieć co nieco o makijażu Włoszek.

WŁOSY ZNALEZIONE W SZMINCE?! KOLEJNA BLOGERKA PRÓBUJE SIŁ W TWORZENIU KOSMETYKÓW

Stylizacje Ferragni, które od lat prezentuje na Instagramie, śledzi prawie 17 mln użytkowników. Wiele z nas chciałoby poznać sekret jej sukcesu, a także tajniki makijażu Włoszek, które cieszą się opinią pięknych i niezwykle stylowych.

Ferragni postanowiła wyjawić tę tajemnicę. Jej zdaniem, makijaż Włoszek znacznie różni się od make-up’u innych kobiet, zwłaszcza Amerykanek.

Ludzie tutaj, w Stanach, przykładają znacznie większą uwagę do wyglądu niż we Włoszech. Włoszki wydają się bardziej naturalne. Skupiają się na podkreślaniu zalet bardziej niż na ukrywaniu wad. Tutaj, różnie z tym bywa.

style="overflow:hidden;">Okazuje się więc, że sekretem pięknego wyglądu nie jest mocny makijaż i rozsławione przez Kim Kardashian konturowanie, a naturalność i delikatne podkreślenie naszych atrybutów.

NOWY TREND W MAKIJAŻU UST! JEST PIĘKNY!

Ferragni zdradziła też bez jakiego produktu Włoszki nie wyobrażają sobie codziennego makijażu. I, musimy przyznać, naszym zdaniem wybór jest dość zaskakujący.

My, Włoszki, kochamy błyszczyki do ust. Myślę, że to bardzo „włoska rzecz” (…). Pamiętam, że pierwszym kosmetykiem , który kupiłam, gdy miałam 13 lub 14 lat, był właśnie błyszczyk do ust.

style="overflow:hidden;">A wy? Bez jakiego produktu nie możecie się obejść? My stawiamy na tusz do rzęs.