Świeżo upieczona mama Hilary Duff często dzieli się na Instagramie zdjęciami z codziennego, rodzinnego życia, a na każdej z fotografii jej skóra wygląda nieskazitelnie. Wiele fanek aktorki zastanawiało się w jaki sposób utrzymuje swoją skórę w tak dobrej kondycji, ale ten sekret właśnie wyszedł na jaw. Jej wizażystka zdradziła na czym polega jej fenomen.

ZOBACZ TEŻ: NIE UWIERZYSZ, ALE PODKŁAD MA JUŻ 100-LETNIĄ HISTORIĘ! OD CZEGO SIĘ ZACZĘŁO?

W jednym z wywiadów makijażystka gwiazdy Denise Madrigal zdradziła z jakich produktów Hilary korzysta na co dzień, by utrzymać zdrowy, promienny wygląd. Okazuje się, że przez cały czas jej kosmetycznym niezbędnikiem pozostaje jeden produkt do makijażu, a jest nim korektor Tarte Shape Tape .

Makijażystka aktorki zdradziła również, że aktorka aplikuje go nie tylko na co dzień, by zakryć drobne wypryski i cienie ale również podczas wielkich wyjść prosi ją, by użyła jej ulubionego korektora.

Nie po raz pierwszy korektor Tarte zbiera tak dobre opinie. Na Instagramie jest pełno recenzji tej wegańskiej nowości. Kosmetyk polecają szczególnie osoby z cerą problematyczną, twierdząc, że formuła korektora doskonale radzi sobie z wypryskami, zaczerwienieniem skóry i przebarwieniami.

ZOBACZ TEŻ: OSOBY Z TRĄDZIKIEM NIE MOGĄ PRZESTAĆ ZACHWYCAĆ SIĘ TYM, CO POTRAFI TEN KOREKTOR!

Kosmetyk jest dostępny w Polsce, ale nie da się ukryć, że coraz trudniej jest go zdobyć. Przeszukanie drogerii internetowych i znalezienie odpowiedniego odcienia może zająć trochę czasu, ale sądząc po wielu pozytywnych opiniach, warto w niego zainwestować.

Testowałyście już ten kosmetyk?