Sandra Mosakowska z pierwszej edycji programu telewizyjnego Hotel Paradise zasłynęła z odważnych stylizacji, mocnego makijażu i silnego charakteru. Uczestniczka reality show opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w bardzo naturalnej wersji. Sekcję komentarzy zalały pozytywne opinie i komplementy.

Sandra Mosakowska na co dzień zajmuje się modelingiem i aktorstwem. Bez wątpienia była jedną z najbarwniejszych postaci programu Hotel Paradise. Choć Sandra nie otwiera się łatwo na nowe znajomości, od początku programu była z Maciejem, który w trakcie trwania show postanowił zmienić partnerkę. Jego decyzja doprowadziła do odejścia Sandry z programu. Co prawda modelka powróciła jeszcze do programu, aby narozrabiać, jednak nie udało się jej dotrwać do finału.

Lexi z „Hotel Paradise” zmieniła fryzurę. Postawiła na modną grzywkę: „Prawie Cię nie poznałem”

Sandra Mosakowska bez makijażu

Mimo wszystko widzowie zapamiętali ją jako silną, piękną kobietę z charakterem. W programie Sandra stawiała raczej na mocny makijaż i do tego samego wizerunku przyzwyczaiła swoich fanów na Instagramie. Mimo wszystko postanowiła pokazać się również z innej strony. Na Instagramie opublikowała zdjęcie bez makijażu.

 

Komentatorzy są zachwyceni jej naturalnym wyglądem.

No Sndrunia stokroć lepiej niż umalowana ❤️

Naturalne, świeżo, pięknie 💚💚💚💚

No i co? Mówiłam, że nie MUSISZ się malować. Jesteś z natury ładna, a bez makijażu wydajesz się być młodziutka. Więc możesz ale nic nie musisz… Sarny roztaczają swe piękno tym, że są…. 😁💚