Aktorka przebywa aktualnie na wakacjach, ale utrzymuje stały kontakt ze swoimi fanami na Instagramie. Ostatnio podzieliła się krótkim filmikiem, na którym prezentuje przepiękne widoki z rejsu łodzią. Hayek, mająca zamiłowanie do naturalności, pokazuje jak wygląda bez makijażu.

ZOBACZ TEŻ: SALMA HAYEK POKAZAŁA SELFIE BEZ MAKIJAŻU! TO MOŻLIWE, ŻE NIE OCZYSZCZA SKÓRY?!

Na nagranym selfie video gwiazda wygląda rewelacyjnie – ma rozwiane włosy i piękny, promienny uśmiech. Jej naturalność docenili także jej fani. Na instagramowym profilu nie zabrakło komplementów na temat jej urody i pięknego, młodego wyglądu.

Aktorka, mimo swoich 51 lat, wygląda na znacznie młodszą! Na jednym z wcześniej opublikowanych zdjęć pokazała się w dużym słomianym kapeluszu i przeciwsłonecznych okularach. Tym razem zaskoczyła wszystkich, nagrywając wakacyjny filmik.

ZOBACZ TEŻ: KINGA RUSIN NA INSTAGRAMIE BEZ MAKIJAŻU! NAJLEPSZA REKLAMA DLA SWOJEJ MARKI?!

Salma Hayek nie boi się pokazywać bez makijażu – na swoim instagramowym profilu często zamieszcza zdjęcia, na których prezentuje jak wygląda naturalnie. Jak sama przyznaje do codziennej pielęgnacji również wybiera kosmetyki o sprawdzonym, naturalnym składzie.

My jesteśmy fankami jej urody!

Co Wy na to?