Chodząca perfekcja Salma Hayek od lat postrzegana jest jako jedna z najseksowniejszych kobiet na świecie. Promienna skóra, piękne włosy, figura godna pozazdroszczenia i niezwykły talent. Nie da się zaprzeczyć, że idealnie reprezentuje ten tytuł. Kolejne dowody nie są konieczne, ale selfie bez makijażu pokazuje, że aktorka wygląda wręcz olśniewająco.

Salma udostępniła zdjęcie, które teoretycznie przedstawia jej uroczego psa, ale tym razem to nie on przyciągnął najwięcej uwagi. Całkowicie swobodna aktorka bez makijażu, pokazała się zaraz po przebudzeniu. Zupełnie bez makijażu. Fani zalali sekcję komentarzy komplementami.

ZOBACZ TEŻ: SALMA HAYEK ZMIENIŁA FRYZURĘ! JEJ DRASTYCZNA METAMORFOZA ROBI WRAŻENIE…

Nie ulega wątpliwości, że skóra aktorki wygląda niesamowicie. Co ciekawe w jednym z wywiadów przyznała, że nigdy nie oczyszcza skóry rano. Tej metody nauczyła się od babci, która twierdziła, że w nocy skóra uzupełnia wszystkie wartościowe elementy, które „zgubiła” się w ciągu dnia. Według aktorki skóra dokładnie oczyszczona wieczorem nie ma prawa „ubrudzić” się do rana.

Aktorka niejednokrotnie przyznawała, że dobrze czuje się bez makijażu. Akceptuje zmiany, które przychodzą wraz z wiekiem. To między innymi dlatego nie farbuje włosów i nie poddaje się operacjom.

ZOBACZ TEŻ: SALMA HAYEK W MIESIĄC NAPRAWDĘ SPORO PRZYTYŁA! (FOTO)

Co wy na to?

Look 👀 who woke me up. Miren quien me despertó 🐶

Post udostępniony przez Salma Hayek Pinault (@salmahayek)