W świecie piękna nic nie jest na zawsze – skóra jogi, kolorowe brwi i kwarcowe paznokcie to tylko część trendów, które pojawiły się w ostatnim czasie, ale lista nie jest zamknięta , a do nowości już teraz dodajemy kolejny element – Buttery Skin.

ZOBACZ TEŻ: NIE UWIERZYSZ W EFEKT TEGO MAKIJAŻU. KOBIETA WYGLĄDA CO NAJMNIEJ 10 LAT MŁODZIEJ

Buttery Skin to coś, co da Ci gładką, rozświetloną skórę, ale nie ma to nic wspólnego z klasycznym rozświetlaczem. Wszystko czego potrzebujesz to dobry preparat do pielęgnacji skóry i odpowiednia technika jego aplikacji.

W tym przypadku przygotowanie skóry jest kluczowym elementem – tłumaczy Lisa Potter-Dixon z Benefit i pokazuje jak osiągnąć efekt gładkiej jak masełko skóry twarzy w trzech prostych krokach:

– Nałóż krem nawilżający na twarz i odczekaj kilka minut aż wchłonie się w skórę zanim nałożysz makijaż.
– Aby stworzyć maślany efekt nałóż podkład opuszkami palców i delikatnie wsmaruj go w skórę. Efekt ciepła sprawi, że podkład ładnie połączy się ze skórą, ale pamiętaj, by nie przesadzać z jego ilością.
– Zakończ wszystko dodaniem odrobiny korektora, który najlepiej zaaplikować za pomocą puszystego pędzla do makijażu. Użyj pędzla do cieni do powiek – da to lekko natłuszczoną teksturę.

ZOBACZ TEŻ: TA DZIEWCZYNA KUPIŁA PUDER ZA 170 ZŁ I SZYBKO TEGO POŻAŁOWAŁA…

To prosty przepis na lśniąca cerę. Efekt ma być lekki, naturalny i nie przesadzony. Bez rozświetlacza i pudru skóra będzie miękka jak masełko.

Spróbujecie?