Rusza wielka akcja promocyjna! Rossmann, jak co roku,  przygotował mnóstwo atrakcji dla swoich klientów.  W tym sezonie kupując kosmetyki do makijażu,  skorzystamy z promocji bez konieczności posiadania karty klubowicza! Marka Eveline Cosmetics na nadchodzącą jesień proponuje zarówno nowości, jak i bestsellery. Podkłady, tusze, cienie, pomadki, lakiery i wiele innych produktów między 16.09 a 30.09 znajdzie się  w Rossmannie w niezwykle przystępnych cenach!

Najsłynniejsza w Polsce jesienna edycja promocji na kosmetyki do makijażu w drogeriach Rossmann wystartowała 16 września i potrwa aż do 30 września. Przez okres dwóch tygodni każdy produkt, bądź marka, będą miały indywidualną promocję: -35, -40, -50, a nawet -70% obniżki! Wśród promocji znajdą się także oferty typu 1+1 gratis.

Promocja na makijaż dla każdego

Do tej pory oferta była skierowana tylko dla klubowiczów! Obecnie drogeria zaprasza wszystkich, którzy chcą zaopatrzyć kosmetyczkę w nowości jak i bestsellery makijażowe lub sprawić komuś cudny prezent. Oczywiście warto skanować kartę klubowicza podczas każdych zakupów i wspierać wybrane organizacje charytatywne, którym pomagamy. 

Rabaty

Nie ma stałego rabatu. Jest ich mnóstwo! Możecie spodziewać się obniżek w wysokości -40, -50, -60, czy nawet -70%. Pojawią się również oferty oparte na zasadzie 1+1 gratis. Jeden czy jedenaście kosmetyków? Wybierz ile chcesz i co chcesz. Poniżej znajdziecie listę perełek, które zdobędziecie w genialnych cenach!

POMADKI OH! MY KISS, CENA REGULARNA: 14,99 ZŁ

MASKARA BIG VOLUME BANG!, CENA REGULARNA: 19,39 ZŁ

PODKŁAD SATIN MATT, CENA REGULARNA: 14,99 ZŁ

LAKIERY HYBRYDOWE HYBRID PROFESSIONAL, CENA REGULARNA: 20,99 ZŁ

MASKARA DO BRWI, BROW&GO!, CENA REGULARNA: 12,99 ZŁ