Rita Ora wielokrotnie już udowodniła, że nie boi się eksperymentować z wizerunkiem. Piosenkarka jako jedna z pierwszych zdecydowała się na kontrowersyjne mullet hair, czyniąc z cięcia jedną z najpopularniejszych fryzur sezonu, a teraz wszystko wskazuje na to, że uda jej się wylansować oryginalny trend w makijażu.

Rita Ora znów eksperymentuje z wyglądem. Fani pokochali jej nowy kolor włosów

Gwiazda pojawiła się na British Fashion Awards w efektownym makijażu, przez wielu nazwanym już najlepszym make-upem wydarzenia.

Rita Ora i jej odważny mani. Przesadziła?

Marie Bruce, makijażystka odpowiedzialna za ten look zainspirowała się jednym z największych hitów lata 2019 – tj. kolorowym eyelinerem. By jednak nadać mu nieco więcej szaleństwa, charakterystycznego dla Ory, stworzyła na powiekach wokalistki iście awangardowe kształty.

Neonowy eyeliner. Oto najgorętszy trend w makijażu oka!

Na jej lewym oku niebieska połyskująca kreska wiła się już od dolnej powieki aż do brwi, tworząc w ten sposób efektowny zygzak. Z kolei na prawym oku Ory, Bruce namalowała kreskę, kształtem przypominającą jaskółcze skrzydło, które rozciągało się aż do skroni.

Przesada? Rita Ora na czerwonym dywanie z turbanem na głowie i w szlafroku

W połączeniu z rozświetloną cerę i ustami muśniętymi matową pomadką, całość prezentowała się naprawdę stylowo, a o looku Ory rozpisują się branżowe media.

Jak myślicie, kreska na oku o awangardowym kształcie stanie się prawdziwym hitem sylwestra?