Opalenizna a’la skwarka i leżenie plackiem na plaży przez długie godziny jest już całkowicie passe. I bardzo dobrze, bo równocześnie mamy do czynienia z coraz większą modą na zdrowie. O negatywnych skutkach opalania mówi się już od lat, ale świadomość, w szczególności kobiet, zaczyna zmieniać się dopiero teraz.

ZOBACZ: ST. TROPEZ – BRONZING MOUSSE – EKSPRESOWA PIANKA SAMOOPALAJĄCA [RECENZJA]

Złota opalenizna? Jak najbardziej jesteśmy na tak. ALE… stawiamy jeden warunek. Przede wszystkim musi być bezpiecznie. To chyba właśnie dlatego odkąd zobaczyłyśmy nowość od marki Vita Liberata – Invisi Foaming Tan Water – wiedziałyśmy, że musimy ją przetestować. Co to takiego?

Jest to innowacyjny samoopalacz, który określany jest jako woda samoopalająca. Produkt jest organiczny, zawiera ekologiczne składniki, które zapewniają intensywne nawilżenie i zapobiegają starzeniu się skóry. Więcej korzyści? Proszę bardzo! Po pierwsze – nie śmierdzi, jest pozbawiony zapachu. Po drugie – jest pozbawiony koloru, jak woda, więc nie ma żadnego ryzyka przeniesienia
na ubrania. Dodatkowo wysycha błyskawicznie – po aplikacji można od razu się ubrać. 4-6 godzin później pojawi się naturalna i promienna opalenizna.

ZOBACZ: DZIĘKI TYM SPOSOBOM SAMOOPALACZ JUŻ NIGDY WIĘCEJ NIE ZOSTAWI SMUG I PLAM

My z ogromnym zaciekawieniem zabieramy się za testy i… mamy wobec nieco wysokie oczekiwania! Testowałyście?