Na tegorocznych Oscarach pojawiły się największe gwiazdy światowego kina, a wśród nich nie zabrakło również wysłanników z Polski. Nasz kraj reprezentowała fenomenalna Joanna Kulig!

ZOBACZ TEŻ: CHARLIZE THERON NA OSCARACH POSTAWIŁA NA RYZYKOWNĄ METAMORFOZĘ!

Odtwórczyni głównej roli w nominowanym do Oscara filmie Zimna wojna wyglądała jak prawdziwa gwiazda! Joanna już od kilku miesięcy przebywa w Stanach, a zaledwie kilka dni przed wielką galą na świat przyszło jej pierwsze dziecko.

Jeszcze kilka dni przed galą wręczenia nagród pojawiało się wiele spekulacji czy aktorka będzie obecna na Oscarach, ale w tak wielkie święto kina nie mogło zabraknąć jednej z najbardziej utalentowanych polskich gwiazd. Joanna Kulig pokazała się na gali i wyglądała rewelacyjnie! A o jej makijaż i fryzurę zadbali najlepsi styliści.

Aktorka wybrała klasyczną hollywoodzką fryzurę – pełne objętości, lekkie fale, za które odpowiedzialny był stylista Andy Lecompte. Fryzjer na co dzień współpracuje z takimi gwiazdami jak Madonna i Lucy Liu, nie było więc mowy o żadnej wpadce!

ZOBACZ TEŻ: SZYKOWNA JOANNA KULIG NA PREMIERZE DISCO POLO (FOTO)

Pięknie ułożone włosy dopełnił makijaż w delikatnych różowych odcieniach, który specjalnie dla Joanny wykonała Melanie Inglessis. Jedynym mocniejszym akcentem były usta w kolorze intensywnej fuksji, a pięknie rozświetlone policzki to zasługa kremowego rozświetlacza polskiej marki miya cosmetics . Jeśli chodzi o kreację, aktorka postawiła na klasyczną małą czarną do której dobrała subtelną narzutkę. Na swoim Instagramie Joanna pokazała kilka zdjęć odsłaniając kulisy przygotowań do wielkiej gali.

Jak Wam się podoba?