Makijaż to czynność, którą wykonujemy niemalże codziennie. Nie zastanawiamy się nad ewentualnymi konsekwencjami. Wybieramy kosmetyki odpowiednie dla naszej skóry, a wieczorem dokładnie je zmywamy. Czy zastanawiałaś się, jak wygląda Twoja skóra pokryta makijażem w powiększeniu? Co się z nią dzieje, czy może oddychać? Jedna z beauty vlogerek postanowiła przeprowadzić eksperyment, a jego wyniki są przerażające.

Youtuberka Tina Yong udostępniła film, który pokazuje, jak wygląda jej skóra pod mikroskopem przed i po zastosowaniu makijażu. Bardzo szczegółowy obraz ujawnia, że choć na pierwszy rzut oka skóra wygląda naturalnie, po zbliżeniu to już zupełnie inna historia.

ZOBACZ TEŻ: MADONNA OPUBLIKOWAŁA SELFIE NA INSTA. PÓŹNIEJ SFOTOGRAFOWANO JĄ BEZ MAKIJAŻU…

Poza włoskami, które pokrywają całą twarz Tiny, możemy przyjrzeć się między innymi okolicom rzęs, policzkom oraz brodzie. Dziewczyna pokazała również, jak po zbliżeniu wygląda jej pryszcz. Taki obraz na pewno zniechęci Was do wyciskania!

Zwróćcie uwagę, jak wyglądają rzęsy vogerki. Mimo że jej skóra nie jest pokryta makijażem, w okolicach rzęs znajdują się resztki maskary, którą jak twierdzi, dokładnie zmyła (a przynajmniej tak myślała).

ZOBACZ TEŻ: JESSICA ALBA BEZ MAKIJAŻU WCALE NIE WYGLĄDA JAK JESSICA ALBA BEZ MAKIJAŻU?

Film fascynuje od samego początku, jednak to, co dzieje się na skórze po nałożeniu makijażu wciąga bez reszty. Video obejrzało ponad cztery miliony widzów. Zamieszczamy go poniżej i gwarantujemy, że nie będziecie mogły oderwać wzroku.

Co o tym sądzicie?