Wzięcie prysznica bez naruszenia makijażu do tej pory było niemożliwe, chyba, że robiłaś to od szyi w dół. Ale jak wziąć prysznic i umyć włosy przed wieczornym wyjściem bez konieczności zmywania makijażu? Teraz to możliwe, dzięki innowacyjnemu gadżetowi, który ułatwi życie każdej kobiecie.

Osłonka prysznicowa na twarz kosztuje ok. 60 zł i została zaprojektowana przez amerykańską bizneswoman, której prysznic rujnował cały makijaż.

DLACZEGO NIE MUSISZ CODZIENNIE BRAĆ PRYSZNICA? MOŻESZ SOBIE DZISIAJ ODPUŚCIĆ!

Założyłam tę firmę po niezliczonych próbach wzięcia prysznica bez naruszenia makijażu, gdzie za każdym razem próbowałam chronić twarz rękoma, oczywiście bezskutecznie. Po wielu testach osłonki prysznicowej, postanowiłam spróbować i wypuściłam na rynek mój produkt. Stał się on częścią mojej rutyny pielęgnacyjnej i ratuje mnie za każdym razem, gdy potrzebuję szybkiego odświeżenia w ciągu dnia

mówi Sheridan.

Kobieta wyjaśnia, że produkt ten jest również przydatny dla osób, które muszą chronić twarz po operacjach, zabiegach czy dla posiadaczek sztucznych rzęs. Osłonka prysznicowa spotkała się z entuzjastycznymi recenzjami i szybko zyskała swoje fanki, które twierdzą, że dzięki gadżetowi makijaż zostaje nienaruszony. Oto niektóre z nich:

OMG co za wspaniały wynalazek! Działa perfekcyjnie.

Super produkt! Chroni moje przedłużane rzęsy, uwielbiam to, że można go łatwo zapakować i zabrać ze sobą w podróż.

To niesamowite! Mój syn po operacji oka musiał chronić je przed wodą, a ta osłonka bardzo mu pomogła.

KĄPIELE W SAKE, CYTRYNOWANIE PAZNOKCI. RYTUAŁY BEAUTY Z RÓŻNYCH ZAKĄTKÓW ŚWIATA

Produkt na razie obecny jest jedynie na Amazonie, ale kto wie, może wkrótce pojawi się również w Polsce. Skusiłybyście się?