Dr Irena Eris uparcie poszerza swoją ofertę kosmetyków, dbając o to, by i składniki kremów były równie luksusowe, jak cena.

Najnowsza propozycja firmy to Pearl Renewal – zabieg odmładzający z purpurową orchideą, białą i czarną perłą.

Zawiera on kompozycję wysokiej jakości preparatów w połączeniu z firmowym programem terapii manualnej (w którym zastosowano razem digitopresurę, akupresurę i drenaż limfatyczny) i nowoczesnym sprzętem kosmetycznym pozwala na wykonanie zabiegu w dwóch wersjach. Tzn. dedykowanych dla dwóch grup wiekowych – 35+ oraz 55+, czyli dla osób z widocznymi drobnymi, płytkimi zmarszczkami i obniżoną elastycznością skóry lub dla osób z cerą dojrzałą, wymagającą intensywnej regeneracji.

Perłowe białka i aminokwasy znajdujące się w preparatach Prosystem, stworzonych na potrzeby tego zabiegu, odżywiają i nawilżają skórę. Są także źródłem soli wapnia i magnezu oraz sodu, krzemu i fosforu. Dzięki temu łagodzą podrażnienia, działają przeciwbakteryjne, ujędrniająco i przyspieszają odnowę skóry.

Po zabiegu pielęgnację można kontynuować w domu w oparciu o nowe kosmetyki PROSYSTEM HOME CARE Dr Irena Eris. Linia została niedawno poszerzona o dwa produkty:

Dr Irena Eris

Krem do twarzy Dermostymulacja Multiaktywna (233) – krem na dzień z wyciągiem z białej perły przeznaczony dla Pań w wieku 35+. Innowacyjne połączenie substancji aktywnych stymulujących komunikację między komórkami i tkankowe procesy naprawcze wygładza skórę oraz przywraca jej elastyczność i napięcie.

Wyciąg z perły białej, będący źródłem cennych aminokwasów, ma silne działanie ujędrniające. Jego obecność jest gwarancją znacznego spowolnienia procesów starzeniowych w skórze. Zawiera mikroelementy i składniki odżywcze, które poprawiają koloryt skóry. Unikalna w kosmetykach witamina B12, która głęboko wnika w skórę (dzięki zamknięciu jej w nośniku stworzonym w oparciu o nanotechnologię), wyraźnie poprawia elastyczność i jędrność skóry. Hialuronian sodu, zawarty w kremie, zapewnia optymalny poziom nawilżenia, Olej bawełniany również ogranicza utratę wody z naskórka i wzmacnia barierę ochronną skóry, natomiast witamina E chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Posiada także naturalny filtr przeciwsłoneczny UVA/UVB (SPF 20), który zapewnia skuteczną fotoochronę.

Krem pod oczy i na okolice ust Aktywacja Hydroprotekcyjna (255) – zawiera wyciąg z czarnej perły i przeznaczony jest dla kobiet w wieku 55+. Innowacyjne połączenie składników aktywnych stymulujących komunikację między komórkami i tkankowe procesy naprawcze, uruchamia syntezę białek, przede wszystkim kolagenu, przez co aktywnie wygładza skórę oraz przywraca jej elastyczność i napięcie. Wyciąg z perły czarnej stymuluje metabolizm w komórkach naskórka oraz wymianę komórek w najbardziej zewnętrznych warstwach skóry. Sprawia, że skóra staje się rozświetlona, bardziej jędrna. Cząsteczki kwasu hialuronowego po aplikacji na skórę zatrzymują wodę, co wpływa na poprawę gładkości oraz znaczny wzrost stopnia nawilżenia skóry. Witamina C skutecznie usuwa skutki promieniowania UV oraz redukuje szkodliwe działanie wolnych rodników. Olej bawełniany ogranicza utratę wody z naskórka, wzmacnia barierę ochronną skóry oraz pełni ważną rolę antyoksydacyjną.

Ceny:

DERMOSTYMUACJA MULTIAKTYWNA
Krem do twarzy na dzień, poj. 50ml

151,00 PLN

AKTYWACJA HYDROPTOTEKCYJNA 255
Krem pod oczy i na okolice ust na noc, poj. 15 ml
115,00 PLN