Gąbeczki do nakładania makijażu to już kultowy produkt. Odkąd pojawiły się na rynku, czyli w 2007 roku, zrewolucjonizowały sposób aplikowania płynnych kosmetyków. Dzisiaj wiele z nas już nie wyobraża sobie nakładania podkładu palcami, ponieważ za pomocą Beauty Blendera robi się to o wiele bardziej precyzyjnie i bez zbędnego brudzenia rąk.

Producenci Beauty Blendera co jakiś czas wypuszczali na rynek nowe wersje gąbeczek, np. w mini rozmiarze do aplikacji korektora, ale teraz postanowili postawić wielki krok do przodu. Firma stworzyła swój podkład!

ZOBACZ TEŻ: KONIEC Z BAKTERIAMI NA BEAUTY BLENDERZE! TEN GADŻET OCHRONI TWOJE GĄBECZKI

Produkt nazywa się Bounce Liquid Whip Long Wear Foundation i trzeba przyznać, że ciężko jest przejść obojętnie obok niego, ponieważ opakowanie wzbudza ciekawość. Produkt został zamknięty w kwadratowym pojemniczku z nietypową formą dozowania. Opakowanie ma zagłębienie w kształcie łezki, czyli wprost stworzone do tego, aby przyłożyć tam gąbeczkę.

Pokład będzie dostępny aż w 32 odcieniach i jak zapewniają producenci zapewni matowe wykończenie przez całą dobę, a jednocześnie makijaż będzie wyglądał naturalnie i świeżo.

Premiera kosmetyku zaplanowana jest na 24 lipca. Co sądzicie? Chciałybyście wypróbować ten podkład?

ZOBACZ TEŻ: OTO JAK CZĘSTO POWINNAŚ MYĆ SWÓJ BEAUTY BLENDER! BĘDZIESZ ZSZOKOWANA!

Bo my tak!