Inspiracje trendami z lat 80. pojawiają się nie tylko w modzie, ale również w makijażu i fryzjerstwie. To nieoczekiwany powrót, który coraz częściej pojawia się w stylizacjach gwiazd, fashionistek, ale również na wybiegu największych projektantów. Najnowsza kolekcja Fendi to ukłon w stronę lat 80. i makijaży, które jeszcze kilkanaście lat temu lansowały takie gwiazdy jak Madonna czy Cher, teraz odświeżają je modelki Bella Hadid i Kaia Gerber.

Balsam oczyszczający do twarzy. Naturalny kosmetyk do demakijażu

Chodzi dokładnie o makijaż oczu w stylu disco, czyli połączenie czarnej kredki lub eyelinera i brokatu. Te dwa elementy dają efekt, który nie tylko podkreśla spojrzenie, ale pomaga rozświetlić i optycznie powiększyć oko.

Czarne linie na powiece powinny wyglądać subtelnie i delikatnie zaznaczać kontur oka. Aby wzmocnić efekt rozświetlenia nanieś delikatny, brokatowy cień do powiek w wewnętrznym kąciku oczu i na dolnej powiece. Jeśli chcesz optycznie powiększyć oko, możesz dodać odrobinkę białej kredki na linii wodnej oka. Na koniec wystarczy starannie wytuszować rzęsy. Makijaż w stylu disco to jedna z najgorętszych propozycji na jesień.

Koniec fluidu nie musi oznaczać braku makijażu. Zobacz, jak rozwiązać tę przykrą sytuację.

Oto najpiękniejsze inspiracje:

Fendi wiosna / lato 2020

Fendi wiosna / lato 2020