Odkryłam ten podkład niedawno – latem, ale wydaje mi się, że polubiliśmy się na kilka najbliższych sezonów. Z jednej strony lekki i delikatny, z drugiej zaś- oferuje mi nawilżenie, dobre krycie i trwałość, której oczekuję.

Konsystencja pozwala na bezproblemową aplikację, która nie zostawia smug i nie podkreśla suchych partii skóry. Dla mnie ważne jest także, aby podkład był bezpieczny dla mojej skory – tzn. nie powodował uczuleń ani podrażnień, a taką pewność daje mi ta tubka. Kolor podkładu kryjąco – dotleniającego od AA idealnie wtapia się skórę i nie odznacza się na szyi. Moja skóra wzięła w nim oddech, bo nie widzę, aby buntowała się niedoskonałościami jak to miało miejsce z dotychczas używanymi podkładami.

Aniołek Victoria’s Secret pokazuje swoje niedoskonałości. Bez makijażu i filtrów

Nareszcie widzę w lustrze gładką, nawilżoną, oddychającą i pełną blasku twarz, która mimo upływu wielu godzin wciąż pozostaje naturalnie piękna!  @zeberka.pl

Autorem powyższej recenzji jest @juzmuzupyniegotuje

Podziel się z nami opinią i dodaj recenzję kosmetyczną. Zobacz, jak to zrobić!

Za­chę­ca­my do pu­bli­ka­cji au­tor­skich re­cen­zji. Mo­że­cie zro­bić to dro­gą ma­ilo­wą, prze­sy­ła­jąc opi­nie na ad­res ze­ber­ka­@ze­ber­ka.pl lub na In­sta­gra­mie– wy­star­czy, że opu­bli­ku­je­cie zdję­cie z re­cen­zją i do­da­cie hasz­tag ze­ber­kapl lub oznaczycie nas na zdjęciu (@zeberka.pl).