Pierwsza, gorąca nowość roku 2021 od Benefit Cosmetics to produkt, na który wszyscy czekali z niecierpliwością. Dlaczego? To kosmetyk do zadań specjalnych, który sprawia, że makijaż pozostaje na swoim miejscu na długie godziny. Na rynku pojawił się kosmetyk utrwalający makijaż The POREfessional Super Setter!

Ta wspaniała nowość nie tylko utrwala makijaż, ale także mniejsza widoczność porów. Producenci deklarują, że utrzymuje makijaż do 16 godzin. Kosmetyk ma formę delikatnej mgiełki, widocznie redukuje świecenie i jest niewyczuwalny na skórze. Dodatkowo jego wodoodporna formuła nie ściera się i jest odporna na pot. Wygląda na to, że mamy do czynienia z kosmetykiem do zadań specjalnych. Dla bardziej wtajemniczonych mamy jeszcze jedną informację, podobno w połączeniu z bazą The POREfessional są nie do zatrzymania.

Jak rozświetlić twarz za pomocą makijażu? Sztuczki dla matowej cery

Spray utrwalający makijaż

Spray utrwalający makijaż
1

The POREfessional Super Setter

189,00 zł

Kup teraz

Kosmetyk, który Francuzki omijają szerokim łukiem. Wiele Polek jest od niego uzależnionych

Kosmetyki Benefit znane są na całym świecie. W 1976r. byłe modelki Jean i Jane Ford przedstawiły światu swoje niepowtarzalne i szybkie rozwiązania urodowe – produkty, które natychmiast rozwiązują każdy dylemat urody. Dzięki nim, każda ślicznotka na świecie może osiągnąć wymarzony efekt WOW. Benefit to ekspert w dziedzinie dobierania kształtu idealnych brwi dzięki swoim unikalnym punktom regulacji brwi Brow Bar oraz magicznej kolekcji produktów do stylizacji wymarzonych łuków.