Uwielbiamy tego typu historie, dlatego w telewizji często możemy zobaczyć radykalne metamorfozy zwykłych ludzi. Do programu zgłasza się zaniedbana szara myszka, a po interwencji ekspertów przypomina raczej boginię. Tym razem miało być podobnie.

Anna i Cheryl to bohaterki show „Ambush Makeover” emitowanego przez stację NBC News. Do tej pory przemiany uczestniczek zachwycały widzów – dzięki nowej garderobie, makijażowi i fryzurze wyglądały zdecydowanie lepiej. Po tym odcinku internauci mają poważne wątpliwości, czy na pewno wszystko się udało.

Według komentatorów obie kobiety prezentują się o wiele gorzej.

heryl pracuje zdalnie, dlatego nie musi codziennie stroić się do biura. Od ponad dekady nie miała na sobie sukienki. Anna także woli sportowy styl. Wygoda jest dla niej zdecydowanie ważniejsza, niż dobre wrażenie. To wszystko miało się zmienić dzięki uznanemu styliście i fryzjerowi. Z jakim skutkiem?

„Uważam, że obie wyglądają teraz o wiele starzej. Nie podobają mi się także ich stylizacje. Mam wrażenie, że one także czują się zawiedzione”.

„Zdjęcia po metamorfozie wyglądają bardziej jak koszmarne fotografie wykonane przed. To nie jest zmiana na lepsze”.

„Najbardziej absurdalna przemiana. jaką w życiu widziałam. Styliści mieli zdecydowanie zły dzień” – czytamy w komentarzach zszokowanych widzów.

Ty też uważasz, że coś poszło nie tak?