Większość z was w pewnym momencie swojego życia borykała się z trądzikiem. A może nawet wciąż się z nim zmaga. Podczas gdy niektóre kobiety wcale się go nie wstydzą, inne wolą ukrywać go pod makijażem. Dobrze, jeśli zna się kilka przydatnych sztuczek, które nie pogorszą sytuacji na twarzy.

21-letnia Chloe Szep z Melbourne od dawna otwarcie wypowiada się na temat swoich problemów z trądzikiem. W mediach społecznościowych pokazuje zdjęcia bez makijażu. Kilka dni temu opublikowała film instruktażowy, w którym krok po kroku pokazuje swój codzienny makijaż. Obejrzało go już ponad 300 tysięcy internautów! Są nim oczarowani!

ZOBACZ TEŻ: PRZEWODNIK PO TUSZOWANIU ZACZERWIENIEŃ NA TWARZY! UKRYJ NIEDOSKONAŁOŚCI SKÓRY

W filmie wypowiada bardzo ważne zdanie. Porusza problem, z którym boryka się wiele kobiet.

Czuję, że im bardziej chcę zasłonić swoje pryszcze, tym one bardziej chcą się pokazać.

Zanim przejdzie do nałożenia kultowego podkładu marki NARS, dokładnie oczyszcza skórę i aplikuje na nią serum. Makijaż uzupełnia rozświetlaczem, ale radzi przy tym, aby nie stosować rozświetlacza, kiedy na kościach policzkowych pojawiają się pryszcze.

ZOBACZ TEŻ: ZDJĘCIA „PRZED I PO” TEJ KOBIETY WSTRZĄSNĘŁY INTERNETEM! ZOBACZCIE DLACZEGO!

Poniżej zamieszczamy cały film. Obejrzycie i dajcie nam znać, czy wy również macie podobne problemy podczas wykonywania makijażu.