Kiedy Penélope Cruz wchodzi na czerwony dywan, obserwatorom zapiera dech w piersiach. Kiedy nie uczestniczy w uroczystych galach i premierach uwielbia komunikować się z fanami. Na Instagramie zazwyczaj nie dzieli się zdjęciami relacjonującymi jej życie, a jedynie oficjalnymi, zawodowymi fotografiami. Tym razem zrobiła wyjątek i od razu zachwyciła Internautów.

Aktorka dodała na Instagram selfie bez makijażu. 44-letnia ambasadorka marki Caprisa wyleciała do Dubaju, aby uczcić otwarcie jednego z butików marki. To właśnie tam postawiła zrobić sobie zdjęcie, na którym nie ma ani grama makijażu.

ZOBACZ TEŻ: KYLIE JENNER POKAZAŁA ZDJĘCIE BEZ MAKIJAŻU! W KOŃCU WYGLĄDA DOBRZE?!

Piękna, promienista cera aktorki powoduje, że wszyscy zastanawiają się, w czym tkwi jej sekret. W jednym z wywiadów wyjawiła, że koncentruje się na połączeniu jelit i skóry. Oznacza to, że jej piękna cera to zasługa diety. Dodała, że wierzy w suplementy, bierze probiotyki, enzymy oraz witaminy.

Cruz dorastała wokół pięknych kobiet. Jej rodzice mieli salon kosmetyczny w Hiszpanii, więc trudno się dziwić, że traktuje swoją skórę tak poważnie. Całkowicie jasny jest również fakt, że ten rodzaj naturalnego blasku pochodzi z pięknego wnętrza.

ZOBACZ TEŻ: KIM KARDASHIAN DODAŁA ZDJĘCIE BEZ MAKIJAŻU. NIE SPODZIEWAŁA SIĘ TAKIEJ KRYTYKI!

Zgadzacie się?