Urodą prezenterki zachwyca się wiele osób. Z pewnością wie, jak o nią dbać! Ostatnio na Instagramie zdradziła sekret swoich podkreślonych oczu. Oto sposób Pauliny Sykut-Jeżyny na przepiękne, długie rzęsy.

Nienaganny styl

Paulina Sykut-Jeżyna już od kilku lat związana jest z pracą prezenterki. Jest znana ze swoich nienagannych i modnych stylizacji i pięknego makijażu. Modą interesuje się również prywatnie, na swój profil na Instagramie wrzuca zdjęcia przeróżnych stylizacji. Uwielbia inspirować swoje fanki.

Doda pokazuje swoją formę życia i podaje wymiary!

Tajemnica rzęs

Rzęsy są zwieńczeniem makijażu, dlatego dużo kobiet marzy o tym, aby były bardzo gęste i długie. To sprawia, że często sięgamy po różne odżywki lub doczepiamy kępki w salonach kosmetycznych. Jednak Paulina Sykut-Jeżyna zdradziła swój sekret. Jest banalny i nie wymaga wiele wysiłku.

Maksymalnie wydłużone i podkręcone rzęsy. Potrzebujesz mascary i jednego nietypowego urządzenia

„Mój makijaż to, przede wszystkim, dobrze podkreślone oczy. Lubię wyraziste, choć zarazem naturalnie wyglądające rzęsy. Tusz False Lash Effect od Max Factor to dla mnie strzał w 10! Rzęsy wydłużone, pogrubione, wyglądają spektakularnie” – przekonuje w swoim wpisie na Instagramie.

Jak zagęścić sztuczne rzęsy? Prosty trik robi furorę w Internecie

Dobrze kojarzymy ten tusz do rzęs. Wiele kobiet chwali sobie wykończenie, które zapewnia. Jednak to nie wszystko! Wspomina swoją stylizację z Gali Telekamer. W jej makijażu nie było ani jednej doklejonej rzęsy! Tamtego wieczoru użyła wspomnianego tuszu do rzęs. A Wy go znacie? Lubicie?