Bobbi Brown tradycyjnie już proponuje kilka rozwiązań w makijażu na dany sezon. Jedną z pozycji przygotowanych na tegoroczną wiosnę są paletki tworzące minikolekcję Pretty Powerful. Paletki mają jednocześnie upamiętniać pierwszą rocznicę kampanii Bobbi Brown o tej samej nazwie.

Makijażystka przy tworzeniu tych zestawów miała na uwadze różne typy kobiecej urody. Bobbi chciała, aby przy pomocy kosmetyków zamkniętych w tych kasetkach, każda kobieta była w stanie wykreować ulubiony makijaż wizażystki – świeży i delikatny, subtelnie podkreślający naturalne walory twarzy.

– Zawsze byłam fanką naturalnego makijażu, ale on nie zawsze musi skazywać nas na użycie tylko cielistych, przygaszonych odcieni. Dlatego przy komponowaniu tych paletek postawiłam na róż – od delikatnych, ciepłych tonów, bo żywy i nasycony. Róż jak żaden inny kolor pomoże kobietom uzyskać wygląd zdrowej, promiennej cery. A nie ma nic piękniejszego nad to – zapewnia Brown.

Do wyboru mamy dwie paletki – w jednej przeważają odcienie zimne, w drugiej – ciepłe. Każda z nich zawiera cztery cienie do powiek, róż do policzków i trzy błyszczyki.

Za każdą z nich zapłacić trzeba 60$. Zobaczcie zdjęcia i listę odcieni wchodzących w skład tych zestawów:

Pretty Powerful
Powerful:
Cienie do powiek:
– Navajo
– Burnished Rose
– Baby Pink
– Chocolate Caviar

Róż:
– Plum

Błyszczyki:
– Powerful Pink
– Pink Pudding
– Pink Bouquet

Pretty Powerful
Pretty:
Cienie do powiek:
– Ivory
– Pink Flannel
– Pink Chiffon
– Chocolate Caviar

Róż:
– Pretty Pink

Błyszczyki:
– Pink
– Bubble Bath
– Soiree Pink