Jesienny sezon to nowa odsłona wiśni! Kim Kardashian właśnie ogłosiła na swoim Instagramie premierę jej nowej kolekcji kosmetyków Cherry Blossom.

Zapowiedzią makijażowych nowości jest zdjęcie Kim, która pozuje w różowych kwiatach, obok niego gwiazda załączyła również krótką informację, która potwierdza nowy projekt Moja nowa kolekcja Cherry Blossom jest zainspirowana moją miłością do różowych wiśniowych drzew.

Najjaśniejszy różowy odcień jest nazwany „Chi” i nawiązuje do imienia jej córeczki Chicago.

ZOBACZ TEŻ: KOLEJNY DZIWACZNY MAKIJAŻOWY TREND. CLOUD EYE MAKE UP PODBIJA INSTAGRAM

Jeszcze przed ogłoszeniem kolekcji Kim dała małą zapowiedź nadchodzących nowości – publikując zdjęcie z córeczką ubraną w strój kąpielowy zdobiony kwiatami wiśni z podpisem My Cherry Blossom Baby.

Wszystko wygląda naprawdę uroczo, gdyby nie fakt, że pod koniec sierpnia Urban Decay również wypuścił nowości kosmetyczne – paletkę cieni do powiek z serii NAKED Cherry.

Najwidoczniej wiśnia znowu powraca do łask, ale niektórzy użytkownicy Internetu twierdzą, że nowości od Kim są mocno inspirowane gamą kosmetyków od Urban Decay. Nie tylko kolory są do siebie bardzo zbliżone, również same produkty wydają się być dosyć dużą inspiracją. W obu przypadkach znajdziemy paletki cieni w łatwych do mieszania matowych i błyszczących odcieniach miedzi, różu, fioletu i czerwieni.

ZOBACZ TEŻ: OTO, JAK NAPRAWDĘ POWINNY WYGLĄDAĆ ZDJĘCIA Z #BEAUTY NA INSTAGRAMIE

Chociaż kwiaty wiśni teoretycznie bardziej nawiązują do wiosennego okresu, to z pewnością kolory, które znajdziemy w obu paletkach można nosić przez cały rok.

Co Wy na to?