Skóra pod oczami bywa problematyczna. Sińce, cienie i worki postarzają i nadają twarzy zmęczony wygląd. Wiele kobiet zaciekle z nimi walczy. Sińce i cienie pod oczami ukoją chłodne kompresy. Rozjaśnią je odpowiednie kremy pod oczy. W kosmetyczce każdej kobiety, która zmaga się z tego typu problemami, powinien znaleźć się również korektor pod oczy. Jak wybrać ten najlepszy?

Najlepszym źródłem inspiracji są media społecznościowe. Kobiety z nieprzymuszonej woli dzielą się tym, co według nich naprawdę działa. I to właśnie według nich najskuteczniejszym korektorem jest NYX Hi Definition Photogenic Concealer Wand. W Polsce kupicie go za 31 złotych.

Formuła składa się z 31 odcieni. Wśród nich jest między innymi odcień lawendowy, który zwalcza sińce pod oczami. Zielony, który ukrywa zaczerwienienia i żółty, który rozjaśnia ciemne plamy. Fanki nie ukrywają swojego zadowolenia z jego skuteczności. Cenią go przede wszystkim za to, że fantastycznie pokrywa, ale jest wystarczająco plastyczny, by można go nakładać za pomocą opuszków palców.

ZOBACZ TEŻ: ZIELONY, ŻÓŁTY, RÓŻOWY – JAK UŻYWAĆ KOREKTORA?

Miałyście okazję z niego korzystać?