To, że temperatur poniżej zera są już za nami to najlepszy znak, że wiosna jest tuż za rogiem. A oprócz zmiany garderoby warto też sprawdzić jakie makijażowe nowości zawitają do nas już niebawem. A w tym roku wybór jest naprawdę spory!

ZOBACZ TEŻ: OTO KIEDY KOREKTOR JEST CI POTRZEBNY BARDZIEJ NIŻ JAKIKOLWIEK INNY KOSMETYK

Od wybiegów mody, po czerwony dywan – najlepsi makijażyści stworzyli dla nas wiele propozycji wśród których z pewnością każda z nas znajdzie coś dla siebie. Tej wiosny znajdzie się miejsce zarówno dla miłośniczek mocno podkreślonych ust, jak i tych z nas, które uwielbiają odważny kolor na powiekach. Czym jeszcze będzie odznaczać się wiosenny makijaż? Zobacz sama!

błyszczące, graficzne kolory

Błyszczące, mocno zaznaczone oczy to coś, co w tym sezonie nie jest zarezerwowane wyłącznie na wieczór. Mocne podkreślenie z graficznym wykończeniem może sprawdzić się na co dzień.

naturalna skóra

Odchodzimy od matu, a nawet mocnego połysku – tej wiosny naszym sprzymierzeńcem będą lekko kryjące kremy BB.

kolorowe rzęsy

Tej wiosny czarny tusz do rzęs ustąpi miejsca kolorowym formułom. To nowy sposób na szybkie wprowadzenie koloru do codziennego makijażu.

akwarele

Ten trend jest najlepszym zwiastunem wiosny. Lekkie kolory bez wyraźnego zaznaczenia granic mają imitować kroplę farby wymieszaną z wodą, która przypadkowo znalazła się na powiece.

naturalne, puszyste brwi

W nadchodzącym sezonie zamieniamy kredki do brwi na szczoteczki i utrwalające transparentne żele. Zamiast precyzyjnie określonego kształtu chodzi o uzyskanie efektu puszystych, pełnych objętości, naturalnych brwi.

symfonia beżu

O tym trendzie będzie głośno. Makijaż w odcieniach beżu to połączenie bronzera, cieni i szminki w podobnych odcieniach. A kluczem do uzyskania olśniewającego wyglądu jest zadbana skóra.