Na rynku kosmetycznym systematycznie pojawiają się przedmioty dla zamożnych gadżeciar. Zwykle to kosmetyki z rzadko występującymi składnikami lub akcesoria do makijażu i pielęgnacji wykonane z kamieni szlachetnych. Kilka dni temu w sieci pojawił się specjalny pędzel do makijażu za 25 tysięcy dolarów.

ZOBACZ TEŻ: SUBIEKTYWNY PRZEWODNIK PO PĘDZLACH DO MAKE-UPU! NIE TYLKO DLA POCZĄTKUJĄCYCH!

Według informatorów, którzy mieli styczność z tym drogim przedmiotem, cena osiągnęła taki pułap nie tylko ze względu na diamenty, które znalazły się na jego rączce. Marka Artis zapewnia, że jest jedyny w swoim rodzaju. Poza bogato zdobioną rączką jego wartość podnoszą niezwykła miękkość (sic!), zestaw kosmetyków dołączonych do pędzla, szkolenie ze światowej sławy wizażystką, luksusowy pokrowiec oraz serwisowanie. Telefon ze specjalną aplikacją i systemem komunikacji z producentem to już drobnostka.

Jeśli przyszła właścicielka nie doceni jego walorów estetycznych i nie potraktuje go jak dzieła sztuki, jej próżność z pewnością zaspokoi wykonywanie makijażu w otoczeniu diamentów. Co więcej, taki pędzel może zaprojektować sama, gdyż proces ten jest całkowicie dostosowany do kupującego.

ZOBACZ TEŻ: MYCIE PĘDZLI TO DLA CIEBIE UDRĘKA? MUSISZ MIEĆ TEN GADŻET! [VIDEO]

Co wy na to?

Oto najdroższy pędzel do makijażu świata. Sztuka, czy zaspokajanie próżności?

Oto najdroższy pędzel do makijażu świata. Sztuka, czy zaspokajanie próżności?