Jeżeli myślałyście, że w kwestii pielęgnacji i maseczek do twarzy nie można wymyślić już nic nowego – uświadamiamy Was znowu, że nie macie racji. Tym razem nie mamy na myśli Foreo UFO, które robi furorę w sferze beauty, a maseczki w dosyć nietypowej odsłonie…

ZOBACZ: OTO MASECZKA ORIGINS, KTÓRĄ POKOCHAŁY WSZYSTKIE BLOGERKI! JUŻ DOSTĘPNA!

Azjatyckie kosmetyki to coś, co już od jakiegoś czasu robi ogromną furorę w Europie. My również jesteśmy wielkimi fankami „wschodniej” pielęgnacji. A że jesteśmy również ogromnymi fankami maseczek i kosmetycznych innowacji… Podczas ostatniego buszowania w sieci natrafiłyśmy na coś bardzo godnego uwagi.

Mowa oczywiście o maseczce w chusteczkach Holika Holika Pure Essence Morning Mask Green Tea. Przypomina nam to nieco zwykłe chusteczki do demakijażu, ale… te są niezwykłe! Produkt dedykowany jest do porannej pielęgnacji. Maseczka nawilża, odświeża i wygładza skórę. Po aplikacji skóra jest gładka i jędrna, co ułatwia wykonywanie makijażu i nakładanie podkładu. A do tego jest ekspresowa w użyciu – wystarczy, że przetrzecie twarz wspomnianą chusteczką, a drogocenne składniki zaczną wnikać wgłąb skóry.

W opakowaniu znajdziemy aż 30 sztuk. Oznacza to tyle, że jedna chusteczka kosztuje nieco ponad 3 złote – a jak na maseczkę to wcale nie dużo, prawda? Całość kosztuje 99,99 zł, produkt kupicie na myasia.pl.

ZOBACZ: CZY KOREAŃSKA PIELĘGNACJA SKÓRY I MASECZKI W PŁACHCIE SĄ TYM, CZEGO NASZA SKÓRA NAPRAWDĘ POTRZEBUJE?

U nas na pewno nie skończy się na jednym opakowaniu!

Oto maseczka, która całkowicie odmieni Twoje podejście do pielęgnacji!