Znalezienie idealnego korektora, który z jednej strony pokryje wszystkie niedoskonałości i utrzyma się cały dzień, a z drugiej nie obciąży skóry i pięknie dopasuje się do jej koloru, to trudne zadanie, a sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy cierpisz z powodu trądziku.

Więc kiedy jedna z marek kosmetycznych postanowiła stworzyć ideał, na początku spotkało się to z dosyć sceptycznym przyjęciem. Okazuje się, że niepotrzebnie, wiele użytkowniczek skuszonych wegańską nowością zaryzykowało i przetestowało kosmetyk. I jak same twierdzą to była najlepsza decyzja!

ZOBACZ TEŻ: ZACZERWIENIENIA I SIŃCE POD OCZAMI? POŻEGNAJ PROBLEM Z TYMI PALETKAMI KOREKTORÓW

Korektor, o którym mowa to Tarte Shape Tape, który doskonale tuszuje wszelkie niedoskonałości skóry, w tym przebarwienia, blizny, zaczerwienienia i wypryski. Ma gładkie, aksamitne wykończenie i jest stworzony do cery problematycznej, tak twierdzą jego użytkowniczki. Kobiety, które spróbowały nowości postanowiły podzielić się jego cudownym działaniem. Na Instagramie jest pełno zdjęć, na których wyraźnie widać efekt przed i po zastosowaniu korektora.

Co prawda korektor nie należy do najtańszych, a jego cena waha się w granicach 160 zł, ale w sieci trudno jest znaleźć negatywne opinie na jego temat. A o jego popularności i niesamowitym działaniu świadczy też fakt, że coraz trudniej go zdobyć. Trzeba przeszukać wiele internetowych drogerii, by jeszcze trafić na ostatnie dostępne odcienie.

ZOBACZ TEŻ: KOREKTOR POD PODKŁAD CZY ODWROTNIE? NAJWIĘKSZY DYLEMAT MAKIJAŻOWY ROZSTRZYGNIĘTY

Skusicie się?