Delikatne kolory

Fiolety, róże, błękity, zielenie i żółcie. Wszystkie kolory są dozwolone, najważniejsze, aby w pastelowych odcieniach. Tak wygląda jeden z najmocniejszych trendów tego sezonu. Dzięki jasnym kolorom możemy stworzyć piękne, świeże makijaże. Wyglądają niezwykle dziewczęco i delikatnie, dodatkowo idealnie sprawdzą się na co dzień. Jeśli jeszcze nie wypróbowywałaś tych kolorów na sobie, zachęcamy do eksperymentów! Czas kwarantanny to trudny okres dla nas wszystkich, więc jeśli lubisz makijaż, zadbaj o siebie! Co prawda nie możemy robić zakupów stacjonarnie, ale wciąż pozostaje nam kupowanie przez internet. Specjalnie dla Ciebie wybrałyśmy kilka paletek do 100 zł, którymi wykonasz perfekcyjny pastelowy makijaż!

Neonowe inspiracje makijażowe. Najmodniejsze odcienie na wiosnę 2020

Hypnotic Blossom
1

ARTDECO

Hypnotic Blossom

23,00 zł

Kup teraz

Jeśli nie masz ochoty kupować całej paletki, możesz skusić się na pojedyncze cienie, np. z firmy ARTDECO. Dostępne są zarówno w wersji matowej, jak i połyskującej.

Essence
2

Essence

Love what you do

30,00 zł

Kup teraz

Paletka zawiera delikatne brązy i świeże brzoskwiniowe odcienie, dzięki czemu uzyskasz naturalny, pastelowy wygląd.

I Heart Revolution
3

I Heart Revolution

Honey Chocolate Palette

44,99 zł

Kup teraz

Marka I Heart Revolution słynie z przystępnych cen swoich paletek. Wiele z nas po nie sięga. W przypadku Honey Chocolate Plaette możemy wybrać z kilku pięknych, pastelowych odcieni.

I Heart Revolution
4

I Heart Revolution

Macaroons Chocolate Palette

44,99 zł

Kup teraz

Macaroons Chocolate Palette kusi nas pięknymi błękitami. Znajdziemy w niej również kilka innych odcieni, dzięki czemu paletki będziesz mogła używać częściej, nie tylko do wykonania pastelowego makijażu.

I Heart Revolution
5

I Heart Revolution

Tasty Palette Avocado

53,99 zł

Kup teraz

Cudowne zielenie, które na Twoim oku będą wyglądały wyjątkowo. Na uwagę zasługują tutaj również miętowe odcienie, które nie tak łatwo znaleźć w paletkach.

I Heart Revolution
6

I Heart Revolution

Tasty Palette Popcorn

53,99 zł

Kup teraz

W tej paletce odnajdziesz piękne, lawendowe odcienie, ale nie tylko. Tą paletką wykonasz również mroźny, błękitny makijaż.

Maybelline
7

Maybelline

City Kits Urban

77,99 zł

Kup teraz

Idealna paletka uzupełniająca. Wszystkie z tych cieni są połyskujące, stanowią świetny dodatek do codziennego makijażu.

Zoeva
8

Zoeva

Sweet Glamour

97,00 zł

Kup teraz

Najdroższa z propozycji. Zoeva słynie ze swoich paletek, jest jedną z chętniej wybieranych marek. W tej paletce znajdziemy kilka pastelowych kolorów, którymi będziesz mogła wykonać modny, dzienny makijaż.