Ten kosmetyk jest szeroko reklamowany w amerykańskich mediach. Określa się go jako „rewolucję na rynku kosmetycznym”. Która to już?

Produkt, o którym mowa, to Go Natural All In One Cosmetic Powder, czyli po prostu puder w kompakcie, który według producenta spełni rolę ośmiu różnych kosmetyków.

Kosmetyku można używać jako różu do policzków, podkładu, cienia do powiek, szminki, pudru do konturowania, korektora, rozświetlacza i pudru do brwi. Dodatkową ciekawostką jest fakt, że w ofercie jest tylko jeden odcień produktu, który ponoć pasuje do każdej karnacji i typu cery.

Na pewno plusem jest fakt, że puder został wyprodukowany na bazie minerałów, zawiera witaminy i antyoksydanty. Jest też odpowiedni dla cery wrażliwej. Sposób użycia jest prosty: wystarczy omieść twarz niewielką ilością kosmetyku, a ten dopasuje się do miejsca, odrywając rolę cienia, różu itd.

Kompakt kosztuje 39,95$ i można nabyć go tutaj. Jesteśmy sceptycznie nastawieni do takich wynalazków. Przede wszystkim dlatego, że podobnych cudów było już na rynku sporo, ale żaden jakoś nie wzbudzał zachwytu. A co Wy o tym myślicie? Miałyście kiedyś podobny kosmetyk?