Instagram codziennie uczy nas nowych rzeczy. W ubiegłym tygodniu byłyśmy miło zaskoczone, kiedy dowiedziałyśmy się, że wazelina może stanowić podstawę cieni do powiek. Dzisiaj przychodzimy do Ciebie z kolejna wspaniałą wskazówką. Beauty blogerki znalazły sposób na rozświetlenie… rozświetlacza!

17-letnia Arielle Stenner z Australii, którą na Inastagramie obserwuje ponad 70 tysięcy osób, podzieliła się ze swoimi followersami tajemnicą swojego blasku. I szczerze mówiąc, jest genialna. Kluczem jest olejek. Sposób ten zamieni nawet najtańszy rozświetlacz w oślepiający promień słońca.

ZOBACZ TEŻ: NOWY ROZŚWIETLACZ OD L’ORÉAL ROBI NAJPIĘKNIEJSZY GLOW NA ŚWIECIE!!! (FOTO)

Podobnie jak cień do powiek współpracuje z wazeliną, olejek pomaga rozmagnesować rozświetlacz w proszku. Staje się gładszy, bogatszy i bardziej promienny. Pomaga wzmocnić lustrzane wykończenie. Dzięki niemu zyskujesz również dodatkowe wartości pielęgnacyjne.

Kardashinki używają olejków zamiast kremu pod oczy. Olejek nie powinien wpływać negatywnie na makijaż, jeśli nałożysz bardzo cienką warstwę. Można aplikować go wilgotnym beauty blenderem.

ZOBACZ TEŻ: PIELĘGNACYJNE OLEJKI DO TWARZY, CIAŁA I WŁOSÓW – KOSMETYKI, KTÓRE POLECAMY

Spróbujcie i koniecznie wróćcie do nas ze swoimi wrażeniami!