Zbliżający się sezon świąteczno-karnawałowy to idealna okazja, by zrobić rozpoznanie w kosmetykach do makijażu i wypróbować nowe kolory z palety cieni. Dotychczas mało używane mogą przydać się do odtworzenia najmodniejszych zimowych trendów.

Tusz do rzęs z brokatem, kolorowe kredki do oczu, błyszczące cienie do powiek – wszystko to idealnie sprawdzi się do wypróbowania jednego z najgorętszych sezonowych makijaży. Under eye eyeshadow, czyli odwrócony makijaż oczu jest prosty do samodzielnego wykonania. Nawet jeśli na co dzień raczej nie sięgasz po cienie do powiek czy eyeliner.

Kocie oczy. Kolory cieni do powiek, które doskonale podkreślają zieleń oczu. Spojrzenie nabiera wyrazistości

Modny makijaż zima 2022/2023

W tym sezonie stawiamy przede wszystkim na makijaż, który przywołuje klimat z początków lat 00. Połysk, brokatowe wykończenie i pastele to główne tropy. Jeśli jednak niezupełnie wiesz, jak poradzić sobie z ich odtworzeniem, sprawdź propozycję o nazwie Under eye eyeshadow. Odwrócony makijaż oczu to propozycja, dzięki której podkreślisz spojrzenie, a jednocześnie zupełnie nie musisz przejmować się w jaki sposób blendować cienie i łączyć kolory.

Nowa technika makijażu polega na tym, by odwrócić proporcję i zaaplikować cienie do powiek pod dolną linią oka. Jeśli jesteś zupełną nowicjuszką jeśli chodzi o wyrazisty makijaż po prostu nałóż odrobinę korektora pod oczy, a następnie za pomocą pędzla dodaj odrobinę ulubionego koloru.

Możesz także pokusić się o bardziej fantazyjną wersję i połączyć trend odwróconego makijażu z blaskiem rozświetlacza. Aby zyskać nieco bardziej świetlistą wersję makijażu dodaj odrobinę na kości policzkowe, grzbiet nosa, brodę i nad górną wargę oraz wewnętrzne kąciki ust.

@zoekimkenealy under-eye eyeshadow for a sharp, simple way of adding a pop of color to your makeup. clean girl approved ✨ #haileybiebermakeup #colorfuleyeshadow #cleangirlmakeuplook ♬ original sound - silxveredits
@lovex.maris Reply to @wtf_.420 hope you like it 💙|| #fyp #parati #makeup #makeuptutorial #makeuphacks #maquillaje #maquillajetutorial #maquillajetips ♬ original sound - bright.audios

Sonda

odwrócony makijaż oczu

Podoba Ci się ten trend w makijażu oczu?