Gigi Hadid to modelka światowego formatu, dla której drastyczne zmiany wyglądu to codzienność. Wybielone brwi, czarna peruka, abstrakcyjny makijaż i fryzura to wszystko składa się na jej wygląd podczas kolejnych sesji zdjęciowych i pokazów mody.

Zazwyczaj nad jej wizerunkiem pracuje sztab specjalistów, dlatego dokładne odtworzenie wyglądu modelki może być trudnym zadaniem. Na szczęście jeden z ostatnich makijaży Gigi nie tylko wygląda efektownie, ale jest też niesamowicie prosty do stworzenia samodzielnie.

Bella i Gigi Hadid w towarzystwie Kai Gerber. Lansują kontrowersyjny trend w makijażu

Wszystko za sprawą makijażysty, który od lat współpracuje z modelką. Patrick Ta podzielił się najnowszym zdjęciem Gigi w pięknym, delikatnym makijażu na swoim Instagramie.

Głównym elementem, który przyciąga uwagę jest promienna skóra i neonowy eyeliner w żółtym kolorze. Intrygującym pomysłem był również sposób jego aplikacji – zamiast nałożyć go tuż przy linii rzęs, makijażysta zdecydował się przesunąć linie wysoko nad powieką.

Piękny mani Gigi Hadid! Postawiła na jeden z mocnych trendów tego lata

Uzupełnieniem wyglądu jest mała kropka, w tym samym, żółtym kolorze, na środku dolnej linii rzęs. Do odtworzenia wyglądu modelki potrzebna jest także cielista pomadka i róż w odcieniu delikatnej brzoskwini.

To pomysł na świeży, jesienny makijaż, który można dowolnie modyfikować, zmieniając kolor eyelinera.