Jennifer Lopez od lat jest inspiracją dla wielu kobiet. Jak się okazało, jest również muzą dla przemysłu kosmetycznego. We współpracy z polską marką Inglot debiutuje nową limitowaną kolekcją kosmetyków do makijażu. Już dzisiaj kosmetyki Jennifer Lopez x Inglot możecie kupić w Polsce!

To, co zafascynowało gwiazdę w kosmetykach polskiej marki to przede wszystkim palety Freedom System, które umożliwiają wykreowanie własnej, spersonalizowanej palety do makijażu, zawierającej produkty i kolory, których potrzebują kobiety.

ZOBACZ TEŻ: JENNIFER LOPEZ MA NOWĄ FRYZURĘ! WRÓCIŁA DO TEJ, KTÓRĄ NOSIŁA W 1999 ROKU!

Potężna kolekcja składająca się z aż 70 produktów to efekt współpracy odzwierciedlający wspólną dla Jennifer i Inglot wizję siły kobiecości, czyli niezliczonych możliwości wyrażenia siebie oraz podkreślenia indywidualnego piękna poprzez makijaż.

Limitowana kolekcja, którą stworzyłam wspólnie z marką INGLOT, jest pełna moich must-haves makijażowych w ulubionych kolorach. Mamy tutaj wszystko – od maskary, przez pomadki, róże do policzków, rzęsy, aż po cienie do powiek i oczywiście bronzery– tłumaczy Lopez.

ZOBACZ TEŻ: DIETA J.LO WCALE NIE JEST TAK ZASKAKUJĄCA, JAK MYŚLICIE! OTO CAŁY JEJ SEKRET!

Jennifer bardzo blisko współpracowała z marką w każdym aspekcie związanym z kolekcją. Miała bezpośredni wpływ na kolorystkę, wybór produktów, kampanię marketingową, wygląd opakowań, a także nazwy flagowych produktów, jak „Boogie Down Bronze” czy „Livin’ The Highlight”, inspirowanych jej karierą.

W poniższej galerii znajdziecie wybrane przez nas kosmetyki, które już od dziś (26. 04) dostępne są w punktach sprzedaży INGLOT oraz online na inglot.pl i jenniferlopezinglot.com.