Beyonce to jedna z tych kobiet, których muzyka zmieniała moje spojrzenie na świat, inspirowała mnie i nakręcała do odważnego tupania nogą w rytm „Run The World”. Pod wpływem dźwięków, które wydaje z siebie artystka, robiłam naprawdę wiele dziwnych i odważnych rzeczy, nigdy natomiast nie zdecydowałabym się na zastosowanie szminki, którą zastosowała Bey. No i jeszcze pochwaliła się tym na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: CO ZROBIĆ, BY MAKIJAŻ BYŁ TRWALSZY NIŻ ZWYKLE? RADZI MAKIJAŻYSTA BEYONCE!

Nie mam wątpliwości, że Beyonce jest fanką testowania nowości (tak, rym). Widywałam zdjęcia, na których jej usta przybierały przeróżne barwy. Magicznym i inspirującym momentem miały być jej ostatnie fotografie, ale po przeanalizowaniu reakcji internautek, wiem, że absolutnie takimi się nie stały.

Kobieca, elegancka stylizacja, zestawiona z okularami przeciwsłonecznymi i szarą szminką miały idealnie do siebie pasować. Uwierzcie mi, kocham w niej niemalże wszystko, ale czy szara szminka przypadła mi do gustu? Nie. Możecie próbować wejść ze mną w polemikę, ale podejrzewam, że większość zainspirowanych nią Polek, w takim wydaniu mogłoby co jedynie puścić zdjęcie na Instagram. Macie inne zdanie? Przekonajcie mnie.

ZOBACZ TEŻ: INTERNAUCI ZACHWYCENI MAKIJAŻEM NO MAKE-UP BEYONCE! WYGLĄDA REWELACYJNIE!

Nosiłybyście?