Precyzyjne obrysowanie ust konturówką zawsze sprawiało ci problem? Mamy dla ciebie dobrą informację! Nadszedł czas na nowy trend – rozmyte usta o lekkim, pudrowym wykończeniu.

USTA TEJ KOBIETY ZACZĘŁY GNIĆ PO TYM JAK ZAFUNDOWAŁA SOBIE WYPEŁNIACZE

Idealnie obrysowane usta, powiększane konturówką odchodzą w zapomnienie i nie mogłybyśmy czuć z tego powodu większej ulgi! Teraz stawiamy na naturalniejszy look, który osiągniesz dzięki pudrowym ustom o rozmytych krawędziach.

Jak osiągnąć ten efekt? Używając do tego specjalnych pudrów, które możesz wklepać w wargi palcem lub użyć do tego specjalnego aplikatora – poduszeczki, przypominającej gąbeczkę do nakładania podkładu.
Pudry dają na ustach, delikatne, matowe wykończenie. Ponadto są bardzo lekkie i praktyczne – łatwe w aplikacji i bardzo trwałe.

KYLIE JENNER ZNÓW POWIĘKSZYŁA USTA, ALE TYM RAZEM EFEKT JEST NAPRAWDĘ ZŁY

Fanką takiego makijażu ust jest Jessica Biel, której makijażysta udostępnił nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak aktorka nakłada produkt na usta. To banalnie proste, a rezultat jest naprawdę efektowny!

Wielkim atutem pudrów jest to, że możesz stopniować poziom intensywności koloru. Chcesz osiągnąć delikatny subtelny efekt? Nałóż tylko odrobinę pudru. Zależy ci na mocnym, żywym kolorze? Dołóż kolejną warstwę.

Rozmyte usta dodadzą ci świeżości i dziewczęcości. Są też niezwykle urocze i bardzo subtelne. Wyglądają lekko i nie wysuszają ust.
Uwaga! Podkreślają jednak suche skórki, przed nałożeniem produktu zrób więc peeling ust.