Bourjois to marka lubiąca eksperymenty – co rusz wypuszcza na rynek jakąś ciekawą nowość. Nie inaczej jest i tym razem.

Firma proponuje dwa naprawdę interesujące produkty – znikający błyszczyk i rozciągliwe cienie. Dosłownie.

Bourjois Rouge Hi-Tech
To kosmetyk na bazie z wody, nie jest lepki ani „ściekający”. Nałożony na usta błyskawicznie się wchłania, pozostawiając matowy, naturalnie wyglądający kolor – a to dzięki zawartości mocno skoncentrowanego pigmentu. Aby kolor był bardziej intensywny wystarczy nałożyć dowolną ilość kolejnych warstw. To sam kolor, kosmetyk nie daje poza tym żadnego innego efektu, można więc nałożyć później na usta błyszczyk lub półprzezroczystą szminkę dla uzyskania ciekawszego efektu. Produkt jest perfumowany – pachnie kwiatem pomarańczy.

Bourjois Ombre Stretch Eyeshadow
Osiem kolorów cieni do powiek, jakich, według producenta, świat jeszcze nie widział. A wszystko to za sprawą włókien nylonowych zawartych w kosmetykach. Dzięki nim nałożony kolor jest głęboki i „gęsty”, a cieniowanie łatwe jak nigdy. Kosmetyk po prostu się rozciąga i umożliwia tworzenie niesamowitych efektów – można by powiedzieć, że sam się cieniuje. Cienie, ze względu na niespotykany dotąd skład, mają być lekkie jak piórko.

Cienie do powiek na pewno będą dostępne w Polsce w połowie czerwca. Niestety nie wiadomo, czy pigmenty do ust również będzie można u nas nabyć.