Sephora Collection prezentuje nową generację podkładów pielęgnacyjnych i korektorów pod oczy – BEST SKIN EVER. Innowacyjne produkty zapewniające nieskazitelną cerę i dbające o skórę twarzy dzień po dniu, dostępne są już w perfumeriach stacjonarnych Sephora i na sephora.pl.

Podkłady upiększające skórę BEST SKIN EVER

Podkład daje natychmiastowy efekt ultra naturalnej i nieskazitelnej cery. Jego formuła zapewnia efekt drugiej skóry i pozwala budować krycie, umożliwia ujednolicenie i wygładzenie skóry oraz zamaskowanie jej niedoskonałości.

Makijażowe grzechy posiadaczek przetłuszczającej się cery. Sprawdź, czy popełniasz któryś z nich!

Skład nowego podkładu wzbogacony jest ekstraktem z alg o działaniu ochronnym i kwasem hialuronowy naturalnego pochodzenia. Dzięki temu przez cały dzień nawilża skórę i działa jak tarcza przeciwko szkodliwym czynnikom zewnętrznym – takim jak niebieskie światło czy zanieczyszczenia powietrza.

To produkt o wegańskiej formule, bezzapachowy i niezatykający porów, sprawdzający się przy każdym typie cery. Produkowany jest we Francji, a jego flakon składa się w 30% ze szkła z recyklingu. Dostępny w 48 odcieniach pasujących do każdej karnacji. Gama kolorystyczna podkładów zawiera „podcienie” pigmentacyjne, a odpowiednie oznaczenie pomaga odnaleźć dominant pigmentów: Y (pigmenty żółte), R (pigmenty różowe) oraz N (pigmenty neutralne).

Podkłady
1

Podkład Best Skin Ever

SEPHORA COLLECTION

73,00 zł

Kup teraz

Korektory pod oczy nowej generacji BEST SKIN EVER 

Korektor pod oczy  natychmiast nadaje skórze wokół oczu perfekcyjny wygląd. Jego mocno kryjąca formuła tworzy efekt drugiej skóry. Skutecznie koryguje, tuszuje i wygładza cienie, tworząc naturalne wykończenie.

Skład nowego korektora wzbogacony jest ekstraktem z alg o działaniu ochronnym i kwasem hialuronowy naturalnego pochodzenia. Dzięki temu przez cały dzień nawilża skórę i działa jak tarcza przeciwko szkodliwym czynnikom zewnętrznym – takim jak niebieskie światło czy zanieczyszczenia powietrza.

To produkt o wegańskiej formule, bezzapachowy i niezatykający porów – sprawdza się przy każdym typie cery. Produkowany jest we Francji. Dostępny w 26 odcieniach pasujących do każdej karnacji.

Podkłady
1

Mocno Kryjący Korektor O Naturalnym Wykończeniu

SEPHORA COLLECTION

45,00 zł

Kup teraz

Miała najdłuższe paznokcie na świecie. Obcięła je i… zarobiła krocie