Nasze uzależnienie od kosmetyków odbija się fatalnie na grubości portfela, ale co zrobić, gdy znane marki wypuszczają tyle urodowych perełek… Dzisiaj będzie o kolejnych. Widziałyście już najnowsze błyszczki do ust od Becca? Jeżeli tak to pewnie już się w nich zakochałyście, a jeżeli nie to nastąpi to lada moment…

ZOBACZ: WOW! URBAN DECAY PREZENTUJE NOWE SZMINKI! BĘDZIESZ CHCIAŁA JE MIEĆ!

Nowości Becca widziałyśmy ostatnio na prezentacji nowości marek dostępnych w Sephorze. Na żywo robią jeszcze większe wrażenie! Innowacyjny kosmetyk łączy połysk błyszczyka, kolor pomadki i nawilżające właściwości balsamu. Formuła wzbogacona o unikalną mieszankę pereł błyskawicznie przywraca ustom objętość i pozostawia wielowymiarowy, ultra lśniący efekt. Połyskliwe polimery 3D podkreślają piękno ust, sprawiając, iż wyglądają one na gładsze i pełniejsze.

Zawarte w recepturze produktu ultra kremowe woski stapiają się ze skórą ust dla zmysłowego efektu, bez uczucia kleistości. Bogata formuła zawiera masło shea, masło murumuru i niezbędne witaminy intensywnie odżywiające i głęboko nawilżające skórę ust. Usta, którym nie sposób się oprzeć. Kosmetyk jest dostępny w 10 odcieniach – od neutralnego różu po ciemny burgund. Każdy odcień jest wzbogacony o unikalną mieszankę pereł. Cena? 95 złotych.

ZOBACZ: JENNIFER LOPEZ STWORZY KOLEKCJĘ KOSMETYKÓW DLA POLSKIEJ MARKI KOSMETYCZNEJ!

My na pewno się skusimy i to chyba nie na jeden kolor…