Od niedawna bardzo dużo mówi się w sieci o odpowiedniej aplikacji różu do policzków. Filmy instruktażowe nie pozostawiają wątpliwości. Naoczni świadkowie potwierdzą, że trik z różem działa i naprawdę odświeża oraz odmładza wygląd twarzy. Dlaczego o tym piszemy? W sieci pojawił się nowy trend, który warto wypróbować, a mianowicie konturowanie, które działa jak najlepszy chirurg plastyczny.

Trend zapoczątkowała tiktokerka Amanda Justyne. Pokazała, w jaki sposób konturuje twarz. I choć z pozoru makijaż ten wydaje się dość szalony oraz różni od naszych dotychczasowych przyzwyczajeń, efekt jest rewelacyjny. Innowacyjność tego makijażu polega na umieszczeniu bronzera w niekonwencjonalnych miejscach takich jak łuk Kupidyna, czy broda.

Skandaliczny materiał TVP sugeruje przywrócenie „marszu hańby” jako kary dla kobiet. Oświadczenie stacji

Konturowanie twarzy optycznie zmieniające jej wygląd

Poza optycznym uniesieniem twarzy taki makijaż ma jeszcze jedną zaletę, bowiem sprawia, że usta wydają się pełniejsze. Na pierwszy rzut oka, makijaż wygląda na bardzo mocny, jednak po nałożeniu podkładu, kontury stają się subtelne. Wykorzystywanie owej techniki, absolutnie nie stwarza ryzyka wykonania zbyt ostrych linii. Jest również przyjazna dla początkujących.

Komentarze pod filmem, mówią same za siebie. Odtwórczynie techniki są pod dużym wrażeniem. Cóż więcej dodać. Obejrzyjcie sami.

Sonda

Konturowanie twarzy

Czy podczas codziennego makijażu, masz czas na konturowanie twarzy?

@amanddajustyne

Trust the process #fy #fyp #makeup #DSWCutLoose

♬ original sound – Amanddajustyne

Cienie do powiek: jak dobrać idealny kolor?