Rossmann już od dłuższego czasu zaskakuje ofertami kosmetycznymi. Sieć drogerii stara się wprowadzać do oferty nowości kosmetyczne oraz zaskakujące premiery. Klientki oszalały na punkcie tej nowej marki! Wygląda cukierkowo i bardzo kusząco. Do wypróbowania marki Soda zachęca promocja, która trwa obecnie w drogerii. Kosmetyki Soda kupisz o wiele taniej.

Nocna pielęgnacja cery – redakcyjny przegląd najlepszych kosmetyków

Nowości kosmetyczne

Mało która z zainteresowanych kosmetykami osób jest w stanie ominąć premiery nowości kosmetycznych. Kosmetyki Soda są dostępne w Rossmannie już od jakiegoś czasu, jednakże właśnie teraz możesz zdobyć je w fantastycznych cenach. Są warte wypróbowania – w recenzjach kosmetycznych wypadają bardzo dobrze. Ich mocną stroną jest niezwykle estetyczny, cukierkowy design. Niektóre z nich – tak jak błyszczyki do ust z brokatem – szybko stały się viralami na Instagramie. Co znajduje się w ofercie marki i na co warto zwrócić uwagę? Podpowiadamy!

Paletki cieni w klimacie street art, błyszczące morskie odcienie i neonowe nuty. Te kosmetyki do makijażu podkreślą Twoje piękno!

Kosmetyki Soda

Soda to marka, która powstała w 2018 roku, ale głośno zrobiło się o niej dopiero niedawno. Jej misją jest pomóc osobom na całym świecie: wyrazić siebie oraz zainspirować do próbowania nowych rzeczy. Przeglądając ofertę trudno się nie zgodzić – przeróżne kosmetyki pozwalają na tworzenie tysięcy makijażowych kombinacji. Uwagę zwracają przepiękne błyszczyki dostępne w kilku kolorach. Ich półtransparentna formuła ukazuje wyjątkowe wnętrze – zatopione w produkcie brokatowe pyłki. Błyszczyki nie tylko nadają połysk, ale także cieszą oko. Teraz kosztują zaledwie 15,49 zł! W ofercie znalazły się fenomenalne rozświetlacze o różnych konsystencjach. Stick, kamień lub płynna formuła sprawiają, że efekt glow będzie banalny do osiągnięcia. Ceny rozświetlaczy wahają się od 21,00 zł do 28,00 zł. W tym sezonie modne jest stosowanie rozświetlających róży. Właśnie taki efekt możesz uzyskać dzięki żelowemu stickowi. Możesz go stosować zarówno na policzki, jak i usta. Obecnie kosztuje niecałe 21,00 zł! Zwróciłyście wcześniej uwagę na tę markę? Jakie są Wasze wrażenia?