Rozpoczynamy właśnie okres karnawału, a to oznacza wiele zbliżających się imprez i bali, podczas których każda z nas chce zaprezentować się jak najlepiej. Niestety, wybór kreacji i makijażu, okazuje się naprawdę trudnym zadaniem. Deską ratunku okazuje się wtedy skarbnica inspiracji, jaką jest Instagram, a także… czerwony dywan, na którym przecież celebryci prezentują się w jak najlepszym wydaniu.

Szylkretowy makijaż. Nowy gorący trend, od którego trudno oderwać wzrok

Możemy podpatrzeć od nich nie tylko wyjątkowe kreacje, ale przede wszystkim zjawiskowe makijaże, które przy odrobinie cierpliwości jesteśmy w stanie łatwo odtworzyć.

Paznokcie imitujące witraż. Spektakularna propozycja z Instagrama

Bezdyskusyjną królową makijażu w Hollywood jest Lucy Boynton, aktorka znana z Bohemian Rhapsody. Prezentowane przez nią makijaże zawsze zachwycają dopracowaniem i oryginalnością. Tak tez było na tegorocznej gali rozdania Złotych Globów.

Koszmarna kreacja Jennifer Lopez. Ikona stylu zaliczyła wpadkę

Aktorka po raz kolejny olśniła, wprawiając w osłupienie wszystkie fanki makijażu swoim galaktycznym make-up’em w srebrnych odcieniach.

Autorką look’u jest Jo Baker, która tworząc mocny makijaż oczu, inspirowała się holograficzną sukienką Boynton.

Zachwycająca Joey King na Złotych Globach. Jej manicure robi furorę

Wydłużona kreska i srebrne, mieniące się drobinki nadały spojrzeniu aktorki niezwykłego, uwodzicielskiego wymiaru. W połączeniu z delikatnym makijażem i naturalnymi ustami stworzyły naprawdę zjawiskową całość, potwierdzając, że zasłużenie tytułuje się ją współczesną ikoną makijażu.

Make-up świetnie wpisuje się w karnawałowy klimat – jest efektowny, błyszczący i bardzo uwodzicielski, a przy tym niezwykle oryginalny. No i w iście gwiazdorskim stylu.

Spójrzcie same.