Każda z nas życzyłaby sobie, aby sen trwał nieprzerwanie. Niekończące się lenistwo i zamieszkanie łóżka na wieki jest niemożliwe. Trzeba wstać, gonić obowiązki i po prostu żyć. Co, jeśli cienie pod oczami uniemożliwiają nam naturalne funkcjonowanie, przyprawiając o najgorsze kompleksy? Można albo zamknąć się w domu i zrezygnować z życia, albo wykorzystać potencjał tanich kosmetyków.

Na rynku istnieje pewien puder, o który zabijają się blogerki. A jeśli nie wierzysz, że puder mógłby mieć takie zdolności, na pewno Cię do tego przekonamy, gdyż same wierzymy w jego zbawienną moc. Kariera białego proszku zaczęła się, kiedy Zoella nagrała vloga i zachwyciła się jego wspaniałymi właściwościami.

ZOBACZ TEŻ: CIENIE POD OCZAMI TO TWÓJ NAJWIĘKSZY KOSZMAR? ZOBACZ, JAK JE ZLIKWIDOWAĆ!

Metoda polega na aplikowaniu pudru na miejsca pokryte korektorem i pozostawienie go na kilka minut. Pozostałości pudru delikatnie zmiatamy pędzlem. Tak, dobrze myślisz. To popularny baking Kim Kardashian, jednak w nieco subtelniejszej wersji. Dzięki tej technice korektor utrzymuje się cały dzień, a cienie po prostu znikają.

Za puder sypki Makeup Revolution zapłacimy około 20 złotych, ale aby wykończyć makijaż tą techniką możecie wykorzystać dużo tańsze pudry dostępne na rynku. Polecamy puder sypki Wibo Rice Powder, za który w Rossmanie zapłacicie zaledwie 16,99 zł.

ZOBACZ TEŻ: TY TEŻ UŻYWAŁAŚ KOREKTORA ŹLE? TA METODA APLIKACJI ZMIENI TWOJE ŻYCIE!

Stosujecie tę metodę?

Nieprzespana noc? Ten puder za 20 złotych ukryje najgorsze cienie pod oczami!